Блоги

Блогер про операцію СБУ-ГУР по вагнерівцях: “Дуже цікаву думку я почув від одного діючого силовика учора”

Популярний блогер Карл Волох пише на своїй сторінці в Facebook, крім працівників спецслужб ніхто в Україні не має можливість зі стовідсотковою ймовірністю сказати, чи є правдою інформація про операції СБУ-ГУР по «вагнеровцах». Блогер зазначає, проте, його знайомі в СБУ-ГПУ підтверджують цей факт.

За словами Карла Волоха, спростування від Буданова слід сприймати дуже обережно. Якщо версія, яку виклав Бутусов, вірна, то його призначили на місце звільненого Бурби саме для того, щоб приховати зраду Андрія Єрмака в цій історії і підчистити за ним. Також важливо звернути увагу, що Буданов заперечує участь в операції працівників СБУ, що досить дивно, звідки він може знати про секретну діяльності суміжного відомства, але ніде прямо не говорить про непричетність самого ГУР.

«Дуже цікаву думку я почув від одного чинного силовика вчора: якби «вагнерівці» мали завдання в Білорусі, їх би ніколи не поселили разом у готелі, тому що це все одно, що, як в радянському анекдоті, в російську глибинку закинути шпигуном чорношкірого », – написав Карл Волох.

Він додає, побічно це підтверджує версію, що зупинка в Мінську була незапланованою і непідготовленою, а завдання проти чинної влади Білорусі «вагнерівці» не мали і не мали боятися тамтешнього всесильного КДБ.

Рекомендуємо до перегляду: Вагнерівці дали інтерв’ю

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально.
Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.
Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.
Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Показати більше
Back to top button