Політика

Зеленський: “Я сподіваюся, люди не захочуть плюнути мені в обличчя. Для мене важливо, щоб після завершення президентства, я міг спокійно йти вулицями не тільки Києва, а й всієї України.”

Президент України Володимир Зеленський в інтерв’ю європейському телеканалу розповів про відносини з ЄС, війну на Донбасі, повернення Донбасу та про бажання того, щоб ним пишалися українців.

Про це він розповів в інтерв’ю Euronews, передає Громадське.

Війна на Донбасі та Крим

«Війна йде цілодобово… Я знаю, коли я там (у зоні бойових дій — ред.), вони менше стріляють, бо їм страшно. Тому я завжди кажу всім чиновникам — їдьте на передову, бо будуть менше стріляти», — запевняє Зеленський.

Він додав, що переговори в «нормандському форматі» продовжуються. Він вважає, що друга зустріч у такому форматі означає, що є «великий шанс закінчити війну».

«Я хочу вірити, що це станеться у цьому році… Я не знаю нікого, хто міг би завершити її (війну) швидше за мене», — каже президент.

Попри те, що наразі немає міжнародної платформи для повернення анексованого Криму, запевняє, що це питання для нього пріоритетне:

«Єдине, що стосується ситуації на сході, там гинуть люди. За цим конкретним людським фактором для мене це (завершення війни — ред.) на першому місці».

Україна та ЄС

На думку Зеленського, ЄС хоче, щоб Україна була партнером, та Україна хоче в ЄС. Але Європа обережно ставитися до Росії, з якою є бізнес, відносини. Натомість Зеленський вдячний ЄС за санкції проти Росії.

«Мені здається, нам просто потрібно зробити таку країну, яку дуже хоче Європа. А вирішувати все-таки має Україна», — вважає президент.

Плани після президентства

«Я завжди буду залишатися звичайною людиною. Для мене важливо, щоб після завершення президентства, я міг спокійно йти вулицями не тільки Києва, а й всієї України. Найкращий результат для мене — гордість людей за мене. Або мені принаймні хочеться, щоб люди віталися. Я сподіваюся, вони не захочуть сказати мені щось неприємне, не захочуть плюнути мені в обличчя», — сказав Зеленський.

Він запевняє, що не хоче бути як інші політики, які закінчили політичну кар’єру, але через свою політику не повертаються до суспільства. За словами Зеленського упродовж року на посаді він робив так, щоб йому, дітям та батькам не було соромно.

Рекомендуємо до перегляду: Концерт День Незалежності 2020

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора” . Пряма мова – Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Все добре залежить від кожного ! Творимо добро прямо зараз разом з Вами ! Дякуємо за увагу !

Показати більше
Back to top button