Думка

Павло Клімкін: “Мені не подобається, що Леонід Кравчук говорить про можливість постачання води до окупованого Криму, хоча це його право.”

Допис ексміністра закордонних справ України Павла Клімкіна. Публікуємо без змін:

“Мені не подобається, що Леонід Кравчук говорить про можливість постачання води до окупованого Криму, хоча це його право. За міжнародним правом держава-окупант несе повну відповідальність на окупованій території. Якщо хтось почне “зондувати” тему початку постачання води “в разі гуманітарної кризи”, то Росія її організує, за нею не затримається.

Мене турбує інше. Це вже не перший зондаж щодо постачання начебто “у випадку гуманітарної катастрофи”, один з них наприклад, якщо пам’ятаєте, від Дениса Шмигаля. Спочатку був зондаж просто “на постачання”, тепер “у випадку гуманітарної катастрофи”. Схоже, ця тема нікуди не поділася, просто підхід став більш став хитрішим. Слідкуйте за цим, постачання води до окупованого Криму – це кінець боротьби за нього.

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора” . Пряма мова – Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.” – пише Клімкін.

Рекомендуємо до перегляду: Концерт День Незалежності 2020

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Все добре залежить від кожного ! Творимо добро прямо зараз разом з Вами ! Дякуємо за увагу !

Показати більше
Back to top button