Політика

Нардеп від фракції «Слуга народу» Давид Арахамія купив розкішний особняк за ціною 1-кімнатної квартири у Києві

Народний депутат від фракції «Слуга народу» Давид Арахамія живе в закритому котеджному містечку Green Hills під Києвом, який, згідно з декларацією, був куплений всього за $ 40 тисяч. Про це повідомляє видання «Страна».

За наявними даними, в котеджному містечку залишилося 9 непроданих будинків. Згідно з інформацією на офіційному сайті забудовника, зараз котедж площею 300 кв. м коштує близько 16 млн грн, але ціна може коливатися в залежності від проекту і курсу долара.

У своїй щорічній декларації про доходи Арахамія вказав, що в червні минулого року він придбав будинок площею 295,7 кв. м. за все за 983 тис. грн, що в 16 разів дешевше нинішньої офіційної ціни. Відзначимо, що за 1 млн грн можна купити «однушку» в Києві.

Стороння людина може потрапити на територію містечка тільки на запрошення мешканців.

Особняк Арахамія двоповерховий. На задньому дворі міні-город, де росте капуста, петрушка, кріп і інша зелень. З першого поверху є вихід на відкриту літню терасу. Там стоять два гриля, кілька крісел гойдалок, обідній стіл і пара шезлонгів.

В особняку немає гаража, тому всі транспортні засоби припарковані прямо біля входу в будинок: дитячий квадроцикл, пара електросамокатів, велосипед, баггі і Audi Q8. Останнє авто відсутнє в декларації політика, там значиться лише Mercedes GLS 350, який належить його дружині Вікторії.

Низ посту Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора” . Пряма мова – Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Все добре залежить від кожного ! Творимо добро прямо зараз разом з Вами ! Дякуємо за увагу !

Показати більше
Back to top button