Думка

Відео. «Не можна займатися братовбивчoю війною»: Микола Тищенко відзначився заявою по Донбасу, натякнувши на дружбу з Росією

Під час інтерв’ю Раміні Есхакзай на YouTube-каналі «Ходять чутки» депутат від пропрезидентської фракції «Слуга народу» Микола Тищенко поділився своїми роздумами стосовно деокупації Донбасу.

В тому числі, колишній ресторатор висловив переконання в тому, що політики, які віддали без бою українські території, обов’язково будуть покарані. Разом з тим, депутат не погодився з тим, що Донбас є втраченим регіоном і нагадав, що ситуація на сході України торкнулася його сім’ю. Тищенко вважає, що ні за яких умов не розглядає силовий варіант повернення Донбасу.

Далі депутат додав, що дуже важливо, щоб в Росії зрозуміли, що Україна відстоює свої території, прокинулися і пригадали, що ми свого часу були братніми народами. «Щоб вони згадали, що якщо хтось претендує на право бути старшим братом, то в родині старші ніколи не кривдили молодших, а навпаки, захищали молодших», – заявив нардеп.

За словами Тищенко, Україна повинна провести демократичні вибори на окупованій території, а також забрати свої кордони. «Ми повинні жити в доброму сусідстві. Російський народ – наші друзі, але керівники, хто тягне в безодню, в розрив, до них дуже багато питань і претензій », – поміркував Тищенко.

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора” . Пряма мова – Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Все добре залежить від кожного ! Творимо добро прямо зараз разом з Вами ! Дякуємо за увагу !

Показати більше
Back to top button