Цікаві факти

Соціальний ліфт Зеленського продовжує працювати. Кум лідерки БЮТ Юлії Тимошенко очолив Одеську митницю

Соціальний ліфт Зеленського продовжує працювати.

Син депутата ВР другого скликання від комуністичної партії Валерія Пудрика, кум БЮТафорної Йулії Тимошенко Денис Пудрик очолив Одеську митницю.

Ще юнаком у 21 рік Пудрик став інспектором на митниці Донецького аеропорту і стрімко розвивав свою кар’єру. Очолював митницю у Чернігівській, Львівській й Луганській областях.

При Януковичу був очільником митниці у Криму, за що і потрапив під люстрацію у 2015 році, коли був заступником начальника вже Кіровоградської митниці. Але потім поновився на посаду через суд і отримав майже 700 тисяч гривень компенсації.

З початку 2017 року до кінця 2018 Денис Пудрик проживав у Туреччині. У грудні 2018 року він повернувся в Україну.

В березні 2019 року став проректором Університету державної фіскальної служби, де ректором працює давній приятель Дениса Павло Пашко.

Денис Пудрик носить звання професор, хоча Міносвіти і науки запевнило, що вчене звання Пудрика абсолютна фікція.

Результати роботи Дениса Пудрика відображає його декларація. Він володіє нерухомістю у Києві, Донецьку, Сімферополі (будинок на 750 квадратів) та двома квартирами у Туреччині. Загальна площа його нерухомості 1800 квадратних метрів). Захоплюється дорогими годинниками: їх у нього чотири (Rolex, Breguet, Zenith, Corum), їздить на двох мерседесах.

Дружина Дениса володіє бізнесом в окупованому Криму.

Брати Грім

Рекомендуємо до перегляду: Будинок Арахамії

Низ посту Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора” . Пряма мова – Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Все добре залежить від кожного ! Творимо добро прямо зараз разом з Вами ! Дякуємо за увагу !

Показати більше
Back to top button