Думка

Телеведуча: Фокін запропонував віддати російським маріонеткам ще земліци разом з кріпаками.

Допис відомої української телеведучої, блогерки Лариси Волошиної, яка коментує скандальну заяву члена української делегації у ТКГ Вітольда Фокіна.

“Коли я чую від уповноважених на рішення осіб про готовність піти тотальне амністування, особливі статуси та інши російські забаганки по Донбасу, я думаю про Крим. На які ж «компроміси» ладні погодитися всі ці джятелі щодо території, воєнні дії на якій вони не визнають, якщо там де заради утримання лінії фронту шостий рік гинуть захисники, вони пропанують віддати ворогу навіть вільні нині території? Якщо хто не зрозумів, то слова Фокіна про особливий статус всієї Донецької та Луганської області – це пропозиція віддати російським маріонеткам ще земліци разом з кріпаками.” – пише Волошина у своєму Фейсбук.

Рекомендуємо до перегляду: Білоруські жінки прорвали кордон ОМОНу

Низ посту Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора” . Пряма мова – Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Все добре залежить від кожного ! Творимо добро прямо зараз разом з Вами ! Дякуємо за увагу !

Показати більше
Back to top button