Думка

Тарас Чорновіл: “Як би Кравчук з Фокіним не тужились, війна на Донбасі закінчиться тільки після того, як Кремль дасть команду припинити стріляти”

Тарас Чорновіл зазначив в статті, опублікованій виданням «Главред», що Леонід Кравчук і Вітольд Фокін офіційними представниками не є. Політолог нагадав, що займаних ними посад просто немає в законодавчому полі країни.

По суті, Кравчук і Фокін сьогодні виконують роль представників Володимира Зеленського. Втім, наговорити ці представники президента вже встигли досить – і про особливий статус для всього Донбасу, більше нагадує федералізацію, і про поголовну амністію бойовиків, незалежно від скоєних тими злочинів. Це справжнісінькі поступки з нашого боку.

Разом з тим Володимир Путін раніше особисто визнав, що особисто він вважає причиною розпаду радянського Союзу Україну. При цьому президент РФ не бачить в перспективі існування українців як окремого народу. Відповідно, ця людина буде робити все, щоб Україна припинила своє існування – формально чи неформально. Важливо розуміти, що будь-які поступки РФ, що виходять за межі мінських домовленостей, створюють насправді можливості для Росії зайняти новий плацдарм, з якого можна буде посилювати тиск. Висновок очевидний – скільки б не тужились Фокін з Кравчуком, війна на Донбасі закінчиться тільки після того, як Кремль дасть команду припинити стріляти.

Рекомендуємо до перегляду: Фокін про реакцію на свої слова щодо Донбасу

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора” . Пряма мова – Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Все добре залежить від кожного ! Творимо добро прямо зараз разом з Вами ! Дякуємо за увагу !

Показати більше
Back to top button