Цікаві факти

Завод Оксани Марченко поставляє дизпаливо в окупований Крим – журналістське розслідування

Вчора в засобах масової інформації з’явилися дані щодо того, що російський Новошахтинський завод нафтопродуктів, який контролює дружина народного депутата від ОПЗЖ Віктора Медведчука Оксана Марченко, поставляє свою продукцію на територію незаконно анексованого Росією Кримського півострова. Більш докладно про це йдеться в матеріалі розслідування програми «Схеми».

З’ясувалося, що російські компанії «ЮЛК-Альянс», ТК «Югдізель», а також «Будпромінвест» підтвердили, що вони реалізують продукцію Новошахтинського заводу нафтопродуктів, в тому числі в окупованому Криму. Паливо доставляється на півострів бензовозами.

У декларації Віктора Медведчука можна знайти підтвердження того, що Оксана Марченко контролює більшу частку підприємства, яке розташовується на території Ростовської області. Сам же політик, кум президента країни-агресора Віктор Медведчук відмовився відповідати на питання представника преси на рахунок бізнесу його сім’ї.

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора” . Пряма мова – Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Все добре залежить від кожного ! Творимо добро прямо зараз разом з Вами ! Дякуємо за увагу !

Показати більше
Back to top button