Думка

Ветеран АТО: “Ми з вами стаємо свідками Державної Зради! До вашої уваги протоколи свідчень «Вагнерівців» та інших проросійських бойовиків, листи слідчих СБУ…”

Допис ветерана АТО Олександра Погребиського. 

Думка автора:

“Докази, які підтверджують існування спецоперації українських спецсслужб, та по суті брехню влади!!!
Ми з вами стаємо свідками Державної Зради!
Цю операцію було відтерміновано вищим керівництвом України і таким чином злито!!!!
До вашої уваги протоколи свідчень «Вагнерівців» та інших проросійських бойовиків, листи слідчих СБУ, які свідчать про існування спецоперації та ін. докази!

Хочу нагадати, що подібні операції санкціонує та відміняє виключно Верховний Головнокомандувач!

Тепер розумієте чому ми заважаємо під ногами будувати державу?
Яку державу будує Зеленський?

Не залежно від політичних поглядів увага має бути прикута до цієї справи!
ТСК має бути створена і ми маємо вимагати це!
Це не про мері Попінс чи стипендію батьку Зеленського, це про національну безпеку, а отже про всіх нас!” – пише Погребиський у своєму Фейсбук.

Рекомендуємо до перегляду: Відео. Військові провели сина загиблого морпіха в школу і зворушили українців.

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора” . Пряма мова – Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Все добре залежить від кожного ! Творимо добро прямо зараз разом з Вами ! Дякуємо за увагу !

Показати більше
Back to top button