Суспільство

Єрмак заявив, що в Україні мир на Донбасі потрібен не всім

Глава Офісу президента України Андрій Єрмак вважає, що всередині країни не всім потрібен мир на Донбасі.

Головним підсумком переговорів радників лідерів нормандської четвірки Єрмак назвав підтримку припинення вогню всіма сторонами, передає Укрінформ.

Глава ОП визнав, що режим тиші намагалися зірвати, але запевнив, що він триватиме незважаючи на подібні спроби.

“[Режим припинення вогню] не влаштовує не тільки наших ворогів, але і ворогів, що протидіють цьому всередині країни – не всім потрібен мир”, – заявив Єрмак.

Він додав, що “це найдовший термін припинення вогню, існуючий протягом усієї війни”.

За матеріалами з сайту obozrevatel.com

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора” .
Пряма мова –
Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Все добре залежить від кожного ! Творимо добро прямо зараз разом з Вами ! Дякуємо за увагу !

Показати більше
Back to top button