Суспільство

З’явилася реакція України на російські “вибори” в окупованому Криму

Міністерство закордонних справ України висловило рішучий протест Російської Федерації в зв’язку з проведенням 13 вересня так званих “виборів” в незаконні органи на окупованих територіях Автономної Республіки Крим і Севастополя.

Як повідомляється на офіційному сайті МЗС, такі дії Кремля є продовженням грубих порушень Росією державного суверенітету і територіальної цілісності України.

“Автономна Республіка Крим і Севастополь є тимчасово окупованими територіями України, правовий режим яких визначається нормами міжнародного гуманітарного права. Проведення Російською Федерацією псевдовиборів на територіях Автономної Республіки Крим і Севастополя є нелегітимним, а їх результати не матимуть жодних юридичних наслідків”, – йдеться в заяві.

У відомстві зазначили, що проведення таких “виборів” є грубим порушенням не тільки Конституції і законодавства України, а й основоположних норм і принципів міжнародного права, в тому числі Статуту ООН, женевської Конвенції від 12 серпня 1949 року про захист цивільного населення під час війни, Гельсінського заключного акту Наради з безпеки і співробітництва в Європі від 1 серпня 1975 року, зобов’язань РФ за двосторонніми міжнародними договорами та інших норм міжнародного права, низки резолюцій Генасамблеї ООН.

“Всі причетні до підготовки та проведення незаконного “голосування” у тимчасово окупованому Криму будуть нести відповідальність відповідно до законодавства України”, – підкреслили в МЗС.

Відомство також закликало іноземні держави і міжнародні організації засудити незаконні дії РФ і чітко заявити про невизнання результатів т.зв. “виборів” на тимчасово окупованій території Криму, а також посилити політико-дипломатичний тиск на РФ, в тому числі шляхом розширення санкцій.

За матеріалами з сайту obozrevatel.com

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора” .
Пряма мова –
Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Все добре залежить від кожного ! Творимо добро прямо зараз разом з Вами ! Дякуємо за увагу !

Показати більше
Back to top button