Блоги

Слов’янськ. Тралік. Стара тицяє кондуктору пенсійне. Кондуктор: – Це російське ? Стара: – Нєт… денеер ! – Так в нас воно не дійсне…

“Зараз вспокоюся 
Слов’янськ.
Тралік.
Стара тицяє кондуктору пенсійне.
Кондуктор (українською!!)):
– Це російське ?
Стара:
– Нєт…денеер !
– Так в нас воно не дійсне
– Как так ? Я здесь інститут заканчівала , і вопше нє я ето всьо начала !!!
– Ну тут Україна…і ваше удостовєрєніє нє дійсне…

Пасажир вступаєцця за стару :
– Ви чєго к женщінє прісталі ??!! Она нє віновата !!! Ето всьо укропи !! Что за страна такая !!! Бабушкє проєхать по пєнсіонному нєльзя !!
Позаду мене пара похилого віку (російською):
– Ну так і піздуйтє в свойо денеер ,і катайтєсь там по пєнсіонному, єслі єсть на чьом кататься…а тут вам блять Україна !!!
Кондуктор до старої :
– Ну так платимо 4 гривні чи виходимо ?..
Стара демонстративно виходить зі словами :
– Будьтє прокляти біндєри !!!
Усі регочуть, я ридаю.
Апчхі здрасті” – пише блогер.

Рекомендуємо до перегляду: ОПЗЖ був і лишається кремлівським політичним проектом

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора”.

Пряма мова
Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Все добре залежить від кожного ! Творимо добро прямо зараз разом з Вами ! Дякуємо за увагу !

Показати більше
Back to top button