Політика

Український боксер і тренер програми “Зважені та щасливі” В’ячеслав Узєлков від партії ОПЗЖ йде у мери Вінниці. Подробиці

Сьогодні, 23 вересня, у Вінниці відбулось представлення кандидатів на майбутніх місцевих виборах від ОПЗЖ. Кандидатом на посаду вінницького міського голови став боксер та шоумен В’ячеслав Узелков, передає Вежа.

Також представили кандидатів у депутати Вінницької міськради.

Представляв Узелкова у спортивному клубі “Нокаут” співголова “Опозиційної платформи – За життя” Юрій Бойко.

Так, близько 11:00 перед невеликою публікою, серед якої здебільшого були журналісти, один з лідерів проросійської партії спершу запитав про успіхи спортсменів клубу на боксерському рингу. Однак потім, майже одразу, роззувся, аби пострибати на скакалці.

– Нас (партію ОПЗЖ – авт.) побоюються, а раз побоюються, значить поважають. Це мені подобається. Тому я бажаю всім успіху, гарних виборів і здоров`я – додав боксер в завершальній промові.

Рекомендуємо до перегляду: Мер Миколаєва заприсягається на Біблії, що не краде на ремонті вулиць

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора”.

Пряма мова Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Все добре залежить від кожного ! Творимо добро прямо зараз разом з Вами ! Дякуємо за увагу !

Показати більше
Back to top button