Політика

Відео. Верещук → Кличку: “Ех, Віталику, як ви за собою збираєтесь вести місто, якщо ви, навіть, TikTok вести не можете”

Кандидат в мери Києва від партії “Слуга народу” Ірина Верещук, яка твердо має намір перемогти Віталія Кличка на майбутніх виборах, відвойовує електорат не тільки “літаючи” над містом під час зйомок у рекламному ролику, а й в соцмережах.

Відповідний ролик кандидат опублікувала у себе в TikTok.

У ролику Ірина Верещук, скептично дивиться одне з відео в TikTok свого конкурента Віталія Кличка, де він танцює в вишиванці. Після цього зі словами: “Ех, Віталік, як же Ви збираєтеся вести за собою місто, якщо Ви TikTok нормально вести не вмієте? Я покажу як треба”, бере участь в популярному флешмобі з перевдяганням. Спочатку вона сидить в класичному костюмі, а вже після клацання – в жовтій куртці спортивного стилю і в кросівках, а в руках тримає зелений парасольку.

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора”.

Пряма мова Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Все добре залежить від кожного ! Творимо добро прямо зараз разом з Вами ! Дякуємо за увагу !

Показати більше
Back to top button