Суспільство

Перші подробиці авіакатастрофи під Чугуєвом Харківської області, де розбився АН-26

Літак розбився при заході на посадку.

На Харківщині біля міста Чугуїв розбився військовий транспортний літак. Про це повідомили в Цивільному повітряному патрулі Харківської області, передає 057.

“Розбився військовий транспортний літак Ан-26. Він заходив на посадку і просто” увійшов “в землю. Ніхто з нього не катапультувався”, – розповіли в санавіації.

Попередньо, на борту були курсанти, які проводили навчальний політ.

На даний момент триває гасіння літака, що розбився.

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора”.

Пряма мова Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Все добре залежить від кожного ! Творимо добро прямо зараз разом з Вами ! Дякуємо за увагу !

Показати більше
Back to top button