Думка

Андрій Смолій: “Ось фото хлопців, молодих українців, котрі вчора трагічно загинули під Харковом… Я не експерт в цій сфері, але за останній рік українська армія помітно деградує

Ось фото хлопців, молодих українців, котрі вчора трагічно загинули під Харковом.

Чому так сталося?

Вже зараз маємо інформацію, що літак, у якому летіли два десятки курсантів мав вік у 43 роки. Більше того, цей літак мав відбути на капітальний ремонт ще влітку цього року, а завершити ремонти мали до 1 жовтня. Як так сталося що літак виявився не справним? Чи проходив він належний ремонт? Хто має відповісти за старезну техніку, яку не ремонтували або ремонтували не якісно.


Я не експерт в цій сфері, але за останній рік українська армія помітно деградує. Не з вини рядових офіцерів чи звичайних солдатів-строковиків. Теперішній владі абсолютно до лампочки українське військо. Саме тому ліквідовувалась нова система харчування, саме тому українські військові не могли стріляти у ворога, саме тому фінансування в проекті бюджету на 2021 рік вперше зменшується. Ви знаєте десятки і сотні випадків, коли за політичну позицію почали цькувати, а «неправильним» волонтерам не давали доставляти необхідне до військових частин.

Те що почало відроджуватись фактично з нуля тепер знову намагаються повернути назад…в часи Януковича. Звісно, їм не вийде це зробити, але негативні процеси вже пішли.

Хочеться, щоб було дійсно притомне та відкрите розслідування того що сталося. Адже загинули кращі з кращих. Молоді люди, ще зовсім юні сини України, які мали б жити, будувати свої долі, служити своїх країні.

Сьогодні вся країна в жалобі…
Вічна пам‘ять синам України!

Андрій Смолій

 

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора”.

Пряма мова Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Все добре залежить від кожного ! Творимо добро прямо зараз разом з Вами ! Дякуємо за увагу !

Показати більше
Back to top button