Думка

Георгій Тука: “Лицемірство! В країні оголошено траур за загuблими пацанами. Президент прибув на місце авіатрощі. А, в Кропивницькому – концерт на підтримку «Слуги народу»…”

Допис колишнього заступник міністра у справах окупованих територій Георгія Туки. Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено.

“Не зовсім розумію логіку того, що відбувається.
В країні оголошено траур за загиблими пацанами.
Президент прибув на місце авіатрощі.
А, в Кропивницькому – концерт на підтримку «Слуги народу»…
Лицемірство…” – пише Тука у своєму Фейсбук.

Рекомендуємо до перегляду: Момент падіння АН-26

 За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора”.

Пряма мова Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Все добре залежить від кожного ! Творимо добро прямо зараз разом з Вами ! Дякуємо за увагу !

Показати більше
Back to top button