Росія

“Ми ніколи не втручаємося у внутрішні справи наших сусідів.” Путін зробив цинічну заяву щодо конфлікту у Нагірному Карабасі

У Кремлі висловили стурбованість загостренням конфлікту між Вірменією та Азербайджаном у Нагірному Карабасі.

Прессекретар президента Росії Дмитро Пєсков сказав, що з перших годин поновлення воєнних дій міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров був у контакті з колегами з обох країн, передає РБК.

“Вчора, на жаль, день був затьмарений надзвичайним загостренням ситуації на лінії зіткнення в зоні Нагірного Карабаху. Це, звичайно ж, є причиною серйозного занепокоєння”, – зазначив Пєсков.

Спікер Кремля нагадав, що Путін провів телефонні переговори з прем’єр-міністром Вірменії Ніколом Пашіняном. Також Пєсков додав, що у разі необхідності Росія проведе переговори з владою Азербайджану.

Зазначимо, що сьогодні, 28 вересня, Путін зустрічався з президентом Киргизії Сооронбаєм Жеенбековим. Глава Росії на зустрічі заявив, що його країна ніколи не втручалася у внутрішні справи сусідніх країн.

“Ви знаєте, ми ніколи не втручаємося у внутрішні справи наших сусідів. Та й взагалі інших країн. Але ми завжди підтримуємо зусилля, спрямовані на стабілізацію ситуації. На такий повноцінний діалог між політичними силами. Завжди підтримуємо діючу політичну владу в її прагненні стабілізувати ситуацію, і також послідовно будемо вести себе і щодо Киргизії”, – розповідав Путін.

Рекомендуємо до перегляду: 

 

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора”.

Пряма мова Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Все добре залежить від кожного ! Творимо добро прямо зараз разом з Вами ! Дякуємо за увагу !

Показати більше
Back to top button