Суспільство

У Львові зустріли тіло курсанта Віталія Вільхового, який потрапив у авіакатастрофу під Чугуєвом на АН-26

У Львові зустріли тіло Віталія Вільхового, який потрапив у авіакатастрофу під Харковом.

Про це повідомляє телеграм-канал “ДвіЩ”.

“Зустріч у Львові тіла загиблого львів’янина Віталія Вільхового. Який вижив у катастрофі, але згодом помер у лікарні від отриманих опіків”, – йдеться у повідомленні.

Похорон відбудеться завтра, 30 вересня, 12.00, у його рідному селі Волиця Сокальського району.

 

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора”.

Пряма мова Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Все добре залежить від кожного ! Творимо добро прямо зараз разом з Вами ! Дякуємо за увагу !

Показати більше
Back to top button