Політика

Ірина Геращенко: “Кравчук і Фокін- жива ілюстрація, чому Україні напочатку 90-их нічого не вдалося, а, навпаки, ми тільки здавали і програвали.”

“Як добре, що не пішла на зустріч депутатів з Фокіним. Маразмів про «нас там нет» я достатньо наслухалася в Мінську від «второй стороны» у вигляді Гризлова і маріонеток РФ з ОРДЛО .” – пише у своєму блозі на Фейсбук нардеп від “ЄС” Ірина Геращенко.

“Найжахливіше, що Фокін – це фунт. Який озвучує кашу, що вариться в голові Зеленського. Фокін просуває російські тексти і сценарії про « громадянську війну» .Але ж і Зеленський переконаний, що це Порошенко напав на Україну.
P.S. Кравчук і Фокін- жива ілюстрація, чому Україні напочатку 90-их нічого не вдалося , а, навпаки, ми тільки здавали і програвали.” – додала нардепка.

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора”.

Пряма мова Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Все добре залежить від кожного ! Творимо добро прямо зараз разом з Вами ! Дякуємо за увагу !

Показати більше
Back to top button