Політика

“Знову цькування, вульгарне й огидне… Мені це знайомо.” Сивохо обурився звільненням Фокіна з ТКГ

Ексрадник секретаря Ради національної безпеки і оборони Сергій Сивохо став на захист Вітольда Фокіна після його звільнення з посади заступника голови української делегації в ТКГ. Відповідну заяву він зробив в ефірі каналу “Україна 24”.

За його словами, “нічого несподіваного не сталося”.

“Знову цькування, вульгарне й огидне. Як вульгарні й огидні ті, хто його організував. Мені це знайомо. Вчергове голос розуму закричали й освистали”, – заявив колишній радник.

Сивохо додав, що через відсутність “плану-б” “ми йдемо своїм шляхом”.

“А Вітольду Павловичу, звичайно, великий респект за позицію. І хочу подякувати тим, хто повернув Фокіна в активну політику. Спасибі, що зробили йому гарний піар. Тепер у команді миру з’явився ще один досвідчений і сильний гравець”, – сказав він.

 

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора”.

Пряма мова
Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Все добре залежить від кожного ! Творимо добро прямо зараз разом з Вами ! Дякуємо за увагу !

Показати більше
Back to top button