Блоги

Блогер: “Просто пам’ятайте про ці слова Зеленського, коли лаєте Єрмака, Сивохо, Фокіна, Кравчука та інших, які “щось не так сказали” … Риба гниє завжди з голови.”

Допис Богдан Савруцкий. Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено.

“Когда Вы ругаете Фокина, Ермака, Карвчука, Сивохо и прочих..
В штабе ООС считают, что пожары в Луганской области, которые продолжают локализовать военные, “вызваны накануне враждебными вооруженными провокациями с применением трассирующих пуль” (с)

А вот президент Украины, главнокомандующий Зеленский не связывает пожары в Луганской области с обстрелами боевиков.

“Я бы с обстрелами не объединял вопрос пожаров” (с)
Я в данном случае не так, собственно, о причинах, как об отсутствии консолидированной, последовательной государственной позиции.
Просто помните об этих словах Зеленского, когда ругаете Ермака, Сивоху, Фокина, Кравчука и прочих, которые “что то не так сказали”…
Рыба гниет всегда с головы.” – пише блогер.

 

 За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора”.

Пряма мова Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Все добре залежить від кожного ! Творимо добро прямо зараз разом з Вами ! Дякуємо за увагу !

Показати більше
Back to top button