Думка

Відео. Геннадій Москаль: Кравчук і Фокін довели Луганську область до блуду, а зараз її спалює «зелена» влада

Геннадій Москаль, виступаючи в ефірі телеканалу «Апостроф Live», прокоментував масштабні пожежі на Луганщині. За словами колишнього голови Луганської обласної ВГА, головна причина пожеж – це абсолютна бездіяльність і непрофесіоналізм.

Москаль нагадав, що ліс на території Луганської області був насаджений штучно. У 2014-2015 роках, коли була активна фаза бойових дій і стріляли «Гради», ліс горів, проте завдяки професійним кадрам і грамотно організованій роботі  пожежі, які виникали, гасили локально, не дозволяючи вогню захопити великі території.

За словами Москаля, Леонід Кравчук і Вітольд Фокін довели Луганську область до блуду, а зараз «зелена» влада спалює її своїм непрофесіоналізмом і неправильної розстановкою кадрів. Вони вважають, ніби таким чином вийде вирішити проблему Донбасу.

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора”.

Пряма мова Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Все добре залежить від кожного ! Творимо добро прямо зараз разом з Вами ! Дякуємо за увагу !

Показати більше
Back to top button