Суспільство

Доньку загuблого у АН-26 під Чугуєвом штурмана відмовился брати у харківську школу. Скандал отримав розв’язку

Директора харківської школи, яка відмовилася приймати до другого класу дочка загиблого під час аварії АН-26 штурмана Олексія Остапенко, відсторонили від роботи.
Дочка штурмана АН-26 взяли до другого класу, а директора, яка раніше образила вдову загиблого пілота, відсторонили від роботи. Про це повідомив в Telegram глава Харківської ОДА Олексій Кучер.

«З т. в.о. Міністра освіти і науки України Сергієм Шкарлетом терміново відреагували на ситуацію. Призначено службове розслідування, а керівник установи відсторонений від виконання обов’язків. <…> Питання навчання дівчинки вже вирішене », – повідомив губернатор в соцмережі.

Раніше стало відомо, що вдова штурмана Олексія Остапенко після трагедії з АН-26 вирішила переїхати з дочкою з Чугуєва до Харкова. Дівчинка навчається у другому класі і мати спробувала влаштувати її в гімназію № 178 біля будинку.

Однак директор школи заявила, що навчальний рік вже почався і в класах немає вільних парт. Директор запропонувала вдові посадити дівчинку «до кого-небудь на коліна в кутку класу», додавши, що в законодавстві не сказано, що вона зобов’язана приймати дітей військових або бійців АТО.

Рекомендуємо до перегляду: Відео Пам’яті у Чугуєвській трагедії. Літак АН- 26…

 

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора”.

Пряма мова Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Все добре залежить від кожного ! Творимо добро прямо зараз разом з Вами ! Дякуємо за увагу !

Показати більше
Back to top button