Суспільство

Курсант Золочевський, який вижив у катастрофі АН-26: “Коли ми сіли на борт, літак був повністю справний… До останнього моменту паніки на борту не було”

Курсант В’ячеслав Золочевський, який вижив у катастрофі літака Ан-26 25 вересня, розповів, що до останнього моменту паніки на борту не було.

Про це він повідомив у коментарі LB.ua.

На запитання про те, коли він зрозумів, що на борту виникла якась проблема, він відповів: “Не можу такого згадати. Був звичайний політ. Не було паніки”.

“До останнього моменту паніки на борту не було”, – цитує видання Золочевського.

Золочевський додав, що про падіння тиску за ВКМ (вимірювач крутного моменту) лівого двигуна о 20:38 він взагалі не знав.

Курсант також зазначив, що після кожного приземлення і перед кожним злетом літак оглядали. “Коли ми сіли на борт, літак був повністю справний”, – сказав він.

Рекомендуємо до перегляду: Відео Пам’яті у Чугуєвській трагедії. Літак АН- 26…

 

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора”.

Пряма мова Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Все добре залежить від кожного ! Творимо добро прямо зараз разом з Вами ! Дякуємо за увагу !

Показати більше
Back to top button