Суспільство

“У грудні Анатолію виповнилось би 26 років…” Ввечері, 3 жовтня, патрульний їхав на власному авто… На жаль, ця поїздка стала останньою у його житті.

Родину патрульних вчора вразило раптове горе — в ДТП загинув патрульний управління патрульної поліції Херсонської області молодший лейтенант поліції Анатолій Кіртока. Повідомляє Патрульна поліція України.

Він вступив до лав патрульної поліції у 2017 році, з честю та гідністю вірно служив українському народові.

Ввечері, 3 жовтня, патрульний їхав на власному авто потрапив у ДТП. На жаль, ця поїздка стала останньою у його житті.

У грудні Анатолію виповнилось би 26 років…

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Анатолія. Сумуємо разом із вами.

Світла пам’ять…

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора”.

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Все добре залежить від кожного ! Творимо добро прямо зараз разом з Вами ! Дякуємо за увагу !

Показати більше
Back to top button