Політика

“Зеленського зустрічають практично зі сльозами на очах. Дякують…” Єрмак відкинув критику щодо будівництва доріг за кошти “ковідного” фонду

Керівник Офісу президента Андрій Єрмак заявив, що критика стосовно витрачання коштів з Міністр фінансів розповів, скільки грошей витратили з 66 мільярдів гривень “коронавірусного фонду” Фонду боротьби з коронавірусом на будівництво доріг не є конструктивною. На його думку, “зміни (пов`язані з новими дорогами – ред.) відчувають усі”, а “держава абсолютно контролює ситуацію з фінансової точки зору”.

Про це він сказав в ефірі каналу “Україна 24”, відповідаючи на запитання ведучого, чи правда, що “коронавірусний фонд” майже порожній.

“Рік дійсно складний, і дуже багато подій, яких вистачило б не на одне десятиліття, які відбулися в один рік. Сьогодні, на жаль, спостерігається таке явище  – що б не робила нинішня влада, – це все викликає не завжди конструктивну критику. Будуються всюди дороги. Дійсно, вперше, такої кількості доріг не будувалося за останні десятиліття. Дійсно, країна по-іншому виглядає, коли ти їдеш  хорошими дорогами. Це відчувають усі, особливо для нас важливо, що це відчувають прості люди”, – сказав він.

Очільник ОП зазначив, що держава тримає ситуацію з фінансами під повним контролем.

“Коли ти приїжджаєш в просте закарпатське село, проїжджаєш маленьке містечко, і виходять практично всі жителі на вулицю, зустрічають президента, практично зі сльозами на очах дякують, бо ще два місяці тому там неможливо було пройти, люди на човнах плавали… Особливо після паводків і так далі”, – додав він.

“Але не можна ж так “А, ви дороги будуєте, напевно, всі гроші забрали з “ковідного” фонду”. Ні це не правда. На сьогодні держава абсолютно контролює (ситуацію – ред.), зокрема і з фінансової точки зору”, – запевнив Єрмак. 

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора”.

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Все добре залежить від кожного ! Творимо добро прямо зараз разом з Вами ! Дякуємо за увагу !

Показати більше
Back to top button