Суспільство

Скандальний концерт Олі Полякової до Дня вчителя у Харкові: співачка записала екстрене відеозвернення

Оля Полякова потрапила до кримінальної справи і записала екстрене звернення

«Всі, хто хвилюється з приводу того, що вони прочитали в ЗМІ, що на мене завели кримінальну справу з приводу харківського концерту, присвяченого дню вчителя, я хочу заспокоїти. Я вдома в халаті і мені нічого не загрожує. І звичайно ж хочу сказати, що весь цей галас з концертами пов’язаний з передвиборчим срачем. Але все це можна обговорювати, коли вони закриють метро, ​​яке щодня відвідує стільки людей, що мені і за рік не зібрати. Тому дорогі мої, бережіть себе, мийте руки, не цілуйтеся і не читайте новини, особливо перед виборами »

 

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора”.

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Все добре залежить від кожного ! Творимо добро прямо зараз разом з Вами ! Дякуємо за увагу !

Показати більше
Back to top button