Блоги

Погані новини для окремих українських олігархів і політиків з Європарламенту

Допис Семена Кабакаєва.

“У Європарламенті заявили, що можуть скасувати безвіз для окремих українських олігархів і політиків. Можливо це і правильне рішення, щоб трохи зрозуміли, що не схопили бога за бороду.
Депутати Європарламенту звернулися до глави фракції Слуга народу Давида Арахамії через його заяву про те, що інформація про можливе скасування безвізу — просто чутки.

Частина заяви: «У боротьбі з корупцією ваш уряд ще в перші дні вселяв надію. Президент передбачив “Україну своєї мрії”, де “вчителі отримують реальну зарплату, а корумповані чиновники – реальні тюремні терміни”. Через 17 місяців ми не можемо не помітити, що мрія дає тріщини, і багато хто з цих тріщин саме у вашій партії, пане Арахамія»

«Ми не можемо не бачити, як генеральний прокурор зупиняє звинувачення в справах корумпованих суддів, справі міністра охорони здоров’я за нібито отриманий відкат у розпал пандемії, а також скандальній справі продажу державних посад за великі гроші, які припадають пилом на столі прокурора».

Догрались “зелені державники”? Не соромно? Через вашу некомпетентність, ваші зв’язки з олігархами ми все більше і більше втрачаємо позиції на міжнародній арені і коаліція проти Путіна стає все слабшою.”  – пише Кабакаєв.

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора”.

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Все добре залежить від кожного ! Творимо добро прямо зараз разом з Вами ! Дякуємо за увагу !

Показати більше
Back to top button