Політика

Кандидату у мери Харкова Фельдману мати подарувала майже 100 мільйонів гривень. Подробиці

Харківський нардеп Олександр Фельдман, який балотується на посаду міського голови, отримав подарунок у грошовій формі. Про це парламентарій повідомив в Національне агентство з питань запобігання корупції.

Згідно з документом, нардеп отримав презент від своєї мами, Іди Лейбівна Фельдман. Загальна сума подарунка склала 98,9 мільйонів гривень. Протягом вересня кандидат в мери Харкова також декларував численні виплати по кредитах, які перевищили два мільйони в національній валюті. При цьому Фельдман отримав ще один позику – від банку “Кліринговий дім”. Сума кредиту склала п’ять мільйонів гривень.

Нагадаємо, раніше нардеп очолив список “Опозиційної платформи – За життя” в харківській міськраді. Разом з ним в першій п’ятірці балотуються екс-депутат Андрій Лесик, адвокат Андрій Спаський, начальниця юрвідділу на транспортному підприємстві Анастасія Губіна і підприємець Олена Агєєнко. Харківські політологи вважають, що саме у Фельдмана найбільше шансів поборотися з чинним градоначальником за крісло мера.

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора”.

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Все добре залежить від кожного ! Творимо добро прямо зараз разом з Вами ! Дякуємо за увагу !

Показати більше
Back to top button