CIVID-19

“Лікарі навіть не можуть взяти її на аналіз…” Марина Порошенко повідомила про погіршення стану чоловіка через СОVID-19

Стан хворого на коронавірус лідера партії «Європейська солідарність», п’ятого президента України Петра Порошенка погіршився, повідомила в інтерв’ю Яніні Соколовій дружина політика Марина Порошенко.

«У нього (Петра Порошенка – ред.) – двостороннє запалення легенів. Він перебуває в лікарні, отримує комплекс лікування. На жаль, у нього зараз погіршився стан крові – вона дуже густа. Лікарі навіть не можуть взяти її на аналіз, щоб промоніторити стан і подивитися перебіг хвороби», – розповіла Марина Порошенко.

За її словами, донька Євгенія, у якої також виявили COVID-19, переносить хворобу краще, ніж батько.

Про те, що хорий на COVID-19 Петро Порошенко госпіталізований з двостороннім запаленням легень стало відомо 3 жовтня.

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора”.

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Все добре залежить від кожного ! Творимо добро прямо зараз разом з Вами ! Дякуємо за увагу !

Показати більше
Back to top button