Росія

Яніна Соколова: Треш! Кум Путіна і нардеп «ОПЗЖ» Медеведчук в гостях у Скабєєвої після ін’єкції від СОVID-19

Голова політради партії «Опозиційна платформа – За життя», народний депутат Віктор Медведчук заявив про «вдалу вакцинацію» його і членів сім’ї в Криму російської антикоронавірусною вакциною.

«Я цю вакцину (російську – КР) перевірив на собі. Відпочиваючи в Криму в серпні місяці, вакцинувалася я, дружина Оксана, наш син Богдан, і дуже добре її переніс», – сказав Медведчук президенту Росії Володимиру Путіну в ході особистої зустрічі з ним, повідомляє ТАСС.

Медведчук додав, що вважає, що це «найефективнішим засобом на сьогоднішні в боротьбі з коронавірусом».

“Треш. Кум Путина и нардеп «ОПЗЖ» в гостях у Скабеевой после инъекции. Приехал на поклон шо называется.” – коментує анонс пропагандистки Скабєєвої українська журналістка Яніна Соколова.

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора”.

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Все добре залежить від кожного ! Творимо добро прямо зараз разом з Вами ! Дякуємо за увагу !

Показати більше
Back to top button