Блоги

Журналіст: “Виявляється, дружина колишнього глави ДФС Романа Насірова, того самого, який загортався у ковдрочку, балотується до Київради від «Батьківщині»

Допис відомого українського журналіста Дениса Казанського. Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено.

“Оказывается, жена бывшего главы ДФС Романа Насирова (того самого, который заворачивался в одеялко и притворялся коматозником, чтобы избежать СИЗО) Екатерина Глимбовская баллотируется в Киевсовет от «Батькившины». Идёт в Святошинском районе.

Насирова судят до сих пор по нескольким статьям за коррупцию. В антикоррупционном суде сейчас изучают 4 тома доказательств по его делу. Но разве могут такие мелочи разрушить взаимопонимание между семьей налоговика и принципиальной Юлией Тимошенко?

Не то, чтобы у меня были какие-то иллюзии по поводу «Батькивщины», но все же не устаю восхищаться гением Юлии Владимировны. Так тупо и открыто двигать во власть ворье после всех этих надрывных причитаний про нищих пенсионеров, непомерные тарифы и разгул коррупции – это нужно иметь талант, конечно.

А главное – находятся же люди, которые будут за это голосовать…” – пише журналіст.

Маєте, що сказати ? Приєднуйтесь до обговорень ! Для переходу натисніть на картинку нижче.

 За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора”.

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Показати більше
Back to top button