Політика

Андрій Парубій: “Зеленський програв! Оскільки Зеленському «а какая разніца», то Верховний Суд України зобов’язав (!) президента України спілкуватися державною мовою під час виконання службових обов’язків.”

Зеленський програв!
Оскільки Зеленському «а какая разніца», то Верховний Суд України зобов’язав (!) президента України спілкуватися державною мовою під час виконання службових обов’язків.
Суд також визнав порушення президентом України Конституції України під час спілкування Володимира Зеленського 23 травня 2019 року на форумі інтернет-діячів iForum-2019 недержавною мовою. Тоді він говорив російською.
Щоб пом’якшити ляпас, Суд зазначив, що за дії, вчинені в межах політичної діяльності, а не під час виконання передбачених Конституцією повноважень, президент несе політичну, а не юридичну відповідальність.
Це далеко не єдине порушення Зеленським законів і Конституції України. Але тепер – підтверджене рішенням Великої Палати Верховного Суду України.
Зеленський зневажає нашу мову, зневажає Конституцію України!
Зеленський має піти!

Андрій Парубій

Маєте, що сказати ? Приєднуйтесь до обговорень ! Для переходу натисніть на картинку нижче.

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора”.

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Показати більше
Back to top button