Блоги

Блогер: “Тут Нардеп від СН Олександр Качура виступив за закупівлю російської «вакцини» від КОВІДу. Воно і не дивно…”

“Тут Нардеп від СН Олександр Качура виступив за закупівлю російської «вакцини» від КОВІДу.

Воно і не дивно: Качура під час Революції Гідності очолював Солом‘янську районну організацію ВГО Мєдвєдчука «Український вибір»” – пише у своєму блозі блогер Назар Приходько.

“Ба більше: згідно з даними Мін‘юсту, він ДОСІ її очолює. Тому його лобізм для обізнаних людей виглядає зрозумілим.

Раджу Качурі спочатку протестувати цю «панацею» на собі та своїх рідних. В США медики заявляли, що не тестуватимуть її навіть на собаках. На собаках і не треба – у нас Качура є.” – додав блогер.

 

Маєте, що сказати ? Приєднуйтесь до обговорень ! Для переходу натисніть на картинку нижче.

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора”.

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Показати більше
Back to top button