Світ

«Вірменія більше ніколи не побачить ці території»: Алієв заявив, що Азербайджан буде йти до кінця

Тільки в одному випадку на території Нагірного Карабаху можливо політичне врегулювання ситуації. Йдеться саме про той випадок, коли Єреван не буде займатися порушенням режиму перемир’я, а також, якщо влада Вірменії змириться з твердим наміром Азербайджану відновити свою територіальну цілісність. Таку заяву Алієва було опубліковано цілою низкою ЗМІ.

Президент Азербайджанської республіки висловив слова надії на те, що процес відновлення територіальної цілісності Азербайджану остаточно перейшов з військової в політичну фазу. В цей же час президент Азербайджану заявив, що його держава має намір йти до самого кінця в плані відновлення власної територіальної цілісності.

Цитата з заяви Алієва: «Наша мета, як і раніше залишається незмінною. Йдеться про відновлення територіальної цілісності Азербайджану. Єреван просто зобов’язаний змиритися з тим, що ці території у нас, що вона більше ніколи їх не побачить, і ніяких спроб більше не робитиме, щоб відвоювати це військовим шляхом ».

 

Маєте, що сказати ? Приєднуйтесь до обговорень ! Для переходу натисніть на картинку нижче.

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора”.

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Показати більше
Back to top button