На території нашої країни по сьогоднішній день, з моменту підписання в Мінську «формули Штайнмайера» можна спостерігати продовження мітингів. Зокрема, українці протестують проти наміру влади нашої держави надати Луганській і Донецькій областям «особливий статус», а також проти розведення військ уздовж лінії розмежування.

Так, п’ятого жовтня на Майдані намічалося велике віче. Крім того, в Станиці Луганській патріоти української держави зібралися на масштабну акцію протесту, в ході якої висловлювали своє незадоволення діями нової влади. Зокрема, активісти звернулися до влади із закликом ні в якому разі не відводити війська від кордону, а також негайно «припинити капітуляцію».

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на marik.co.ua, а також на сам матеріал!

Повний або частковий передрук тексту без письмової згоди редакції заборонено та вважатиметься порушенням авторських прав.