Глава Міністерства оборони української держави Андрій Загороднюк заявив, що в даний час немає критичного посилення сил і засобів ЗС Росії. Відповідно, про ймовірне вторгнення на нашу землю, за його словами, зараз нічого говорити не може. Більш детально про це йдеться в матеріалі «Інтерфакс-Україна».

Таким чином, повідомляється, що ввечері десятого листопада в ефірі телевізійного каналу «1 + 1» глава Міноборони України, кажучи про слова колишнього глави зовнішньополітичного відомства України Павла Клімкіна про те, що Росія може вторгнутися на півдні України, а також даючи відповідь на питання про те, чи є якась загроза зараз, заявив: «Ми завжди відчуваємо загрозу, наше завдання – захистити Україну при будь-яких сценаріях. Звичайно ж, ми бачимо різні сценарії. Але ми не бачимо якогось критичного посилення, яке не входить в плани (РФ), відомі нам ще з початку року ».

Міністр оборони України також зазначив, що процес мілітаризації в Криму зараз триває. Він додав: «Ми це відстежуємо, наша розвідка працює, ми знаємо про дії ворога». В цей же час глава МОУ підкреслив: «Однак у нас немає інформації, що це критично, і якась ситуація чекає нас найближчим часом». Наостанок, відповідаючи на питання про те, чи може Україна в разі вторгнення РФ захистити свої території власними силами, сказав: «Так».

Рекомендуємо до перегляду: Тищенко і Журналісти

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на marik.co.ua, а також на сам матеріал!

Повний або частковий передрук тексту без письмової згоди редакції заборонено та вважатиметься порушенням авторських прав.