Відомий український шоумент Ігор Кондратюк жорстко висловився про Євгена Кошового, який виступив зі скандальним номером у ефірі “Вечірнього Кварталу”

“Українська культура має опуститися до рівня Жеки Pohuy Кошового!” (девіз “Кварталу-95”) (щоб у тебе волося на голові горіло-палало, “гуморист” квартальний!) – пише Кондратюк у своєму Фейсбуці.

Учасники “Вечірнього кварталу” заспівали жартівливу пісню про підпал будинку колишньої очільниці Нацбанку Валерія Гонтаревої.

Ведучий номеру Степан Казанін назвав спалення будинку “яскравою подією”, після чого на сцену вийшли виконавиці Національного заслуженого академічного українського народного хору імені Григорія Верьовки та артист Євген Кошовий.Серед іншого, в тексті пісні є фрази “Горіла хата, палала, в Лондоні жінка плакала”, “Хата горить в Гореничах, а в Лондоні Валєрія думає на Валєріча”, “Люди вогонь побачили – допомагати почали, відра схопили і прибігли, в вогонь соляру плескали”, а також, що рятувальники смажили шашлики, а “мораль проста – хата згоріла від стида”.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на marik.co.ua, а також на сам матеріал!

Повний або частковий передрук тексту без письмової згоди редакції заборонено та вважатиметься порушенням авторських прав.