Житель Краматорська Володимир Сергієнко описав у своєму блозі на Фейсбук, яке значення має мова у житті українця:

“Я українець, але російськомовний від народження, аж до 2014 р. Чому намагаюсь зараз розмовляти, писати і поширювати українську мову? Бо дуже хочу вижити!Це може комусь здається дурницями але не для мене, на кого полювали в моєму місті влітку 2014 #мыжебратья .Мені поталанило, бо вони помилились і затримали іншу людину (від кого Я і дізнався подробиці).А ще мені дуже поталанило що окупація Краматорська була всього два з половиною місяці.І з того часу, Я почав по трохи, бо спочатку міг тільки привітатись, потім почав писати, а зараз вже хоч і не досконало але розмовляю українською! І що цікаве? Я зрозумів який великий сенс має саме МОВА :
– для ідентифікації СВІЙ-ЧУЖИЙ (в першу чергу перебуваючи за кордоном);
– для занурення в україномовну культуру, яка дуже відрізняється від російськомовної (в тому числі в інтернеті);
– для майбутнього моїх онуків…
І ще Я прочитав що «шлях до гарної української проходить через погану українську мову».Ось Я і іду цим шляхом, бо дуже вижити хочеться: особисто мені, дітям і онукам. Ходімо разом, друзі!” – закликає українців Сергієнко.

Рекомендуємо до перегляду: Ми перемогли! Росія за все заплатить! Міжнародний суд ООН виніс рішення на користь України

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на marik.co.ua, а також на сам матеріал!

Повний або частковий передрук тексту без письмової згоди редакції заборонено та вважатиметься порушенням авторських прав.