Допис черкащанки Владіслави Діденко. Публікуємо допис в оригіналі. Орфографію та синтаксис збережено:

“Приїхала в гості до бабусі.
На днях її подруги отримали пенсію та субсидії. Вірніше, субсидій не отримали. А всі виборці зеленського, палкі та відчайдушні. Сидять, клянуть йому. І почали розповідати вже про те, що люди не будуть цього терпіти, вийдуть на Майдан. І тут на передній план виходжу я:

“А ви знаєте, що в бюджеті 2020 +10% фінансування поліції? А знаєте навіщо? Тому що будують поліцейську державу. І ми бачимо по ФОПах, що ніхто церемонитися вже ні з ким не буде. Стрілятимуть відразу. Тому, шановні, я вважаю, що справедливо буде так: усі, хто голосували за зеленського, хай вийдуть на Майдан. І лише вони. Ваші діти були за Зе, внуки і ви самі. От ви і виходьте. А я більше туди не піду. Чи знову буде, як на Революції Гідності, де десяток убитих – люди, які не були повнолітніми на момент обрання януковича? Тому не розпоряджайтеся чужими життями. Виходьте на Майдан. І чекайте, що влада, яку ви обрали, буде вас травити газом, бити та стріляти.” – розповідає Владіслава.

Сидять, кліпають очима, мовчать. А що тут говорити? Вони все одно вірять, що за їх вибір та віру в халяву свої гарячі голови покладуть інші, а вони проживуть до 90 років.

Рекомендуємо до перегляду: Сивохо під час Гімну

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на marik.co.ua, а також на сам матеріал!

Повний або частковий передрук тексту без письмової згоди редакції заборонено та вважатиметься порушенням авторських прав.