Алена Балаба стверджує на своїй сторінці в «Фейсбук», що сьогодні в Україні формують вигідну Кремлю громадську думку. За словами керівника Одеського кризового Медіа Центру, в голови українцям намагаються вбити тезу, згідно з яким становленню миру на Донбасі заважають продажні волонтери і націоналісти.

Це, по суті, черговий виток інформаційної війни, в якій атака здійснюється за російськими лекалами. На початковому етапі поставлена ​​задача маргіналізувати патріотичний рух в Україні. Одночасно з цим проглядається прагнення оперативно купірувати протестні настрої в українському суспільстві. Як приклад можна привести каток, організований біля Офісу президента – свого часу Янукович точно так же хотів поставити «йолку» на Майдані.

Логіка дуже проста – немає протестів – значить, немає і опозиції. Далі за 4 місяці, що залишилися до нової зустрічі в нормандському форматі потрібно підготувати Україну під повну капітуляцію, після чого країна повністю зайде в парадигму Кремля – ​​з дешевим російським газом для підприємств, що належать олігархам. Тому не потрібно говорити, ніби в Парижі не було ніякої «зради» – насправді там про все вже домовилися. 

А що думаєте Ви ? Залишайте Ваш коментар, давайте обговоримо це питання.

Рекомендуємо до перегляду: Зеленський про Путіна

Усе найцікавіше за добу вже на YouTube ! Підпишись, щоб знати більше !

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на цей сайт, а також на сам матеріал! Ваші зауваження, скарги та пропозиції, можете залишити через нашу контактну сторінку – Кращі блоги – Україна