Суспільство

МОЗ продемонструвало кадри святкування Великодня за кордоном і зробило заяву для українців .Відео

МОЗ у відеоролику закликав українців залишатися вдома на свята і дотримуватися режиму карантину. Як приклад, Міністерство охорони здоров’я продемонструвало кадри святкування Великодня за кордоном під час пандемії.

Через спалах коронавірусу великодні традиції змінилися вперше за багато років: в Ізраїлі традиційна для Пасхальна церемонія біля Стіни плачу пройшла без глядачів, у Ватикані Папа Франциск здійснив хресну ходу на порожній площі Святого Петра.

Зате, продемонстрував в відео МОЗ, в Чернівецькій області, яка є однією з найбільших в Україні спалахів коронавірусу, люди масово зібралися біля церков у Вербну неділю, ігноруючи карантинні обмеження.

Раніше Всеукраїнська рада церков домовився, що богослужіння в усіх храмах України всіх без винятку конфесій будуть проходити виключно за участю священнослужителів. На Великдень служби в храмах будуть проходити без прихожан: паски будуть освячувати на вулиці Великодні кошики будуть освячувати на вулиці. А для того, щоб до служби змогли приєднатися парафіяни, будуть онлайн-трансляції.

за матеріалами Каналу 24

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

Теги
Показати більше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close