Думка

Відео. Усі дивились “Бригаду”? Саша Білий, Пчола. Так от сьогодні в Інстаграмі побачив відео зірки серіалу “Бригада”-Павла Майкова “Пчоли”.

Усі дивились “Бригаду”?:)) Саша Білий, Пчола.. ))

Так от сьогодні в Інстаграмі побачив відео зірки серіалу “Бригада”-Павла Майкова “Пчоли”.
Його бачення на це свято також доволі цікаве і має право на існування.
Кому цікаво -послухайте. До речі це думка росіянина.

Vladimir Ivashchenko

Підтримайте Акцію по підтримці українських селян та фермерів ! Купуйте та продавайте домашню їжу без посередників ! Щоб дізнатися більше клікніть на цей банер.

 

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

Теги
Показати більше

Коментар

  1. Не згоден з Пчолою. 1). На війні є тільки переможці і переможені, бо до моменту капітуляції війна ще йде.
    2). Якщо перемогу отримує сторона, на яку напали, то перемога для неї це відновлення справедливості, а торжество сраведливості по загальнолюдським міркам – то велике благо, відповідність Божій заповіді “Не убий!”, а якщо вбив, то отримай око за око. Тому перемога – то свято, а день сповіщення про перемогу – святковий день.
    3). Війна не тільки грязь, кров, …, а й величезна робота. Багато роботи. А вдале закінчення роботи (тобто перемога) – це також свято. Як святкують обжинки, закінчення збору урожаю, завершення будівництва дому, тощо…
    4). Ну і нарешті будь яка перемога (навіть спортивна, навіть у шахах) – то радість. А радість – це традиційний емоційний прояв свята. Термін “святковий настрій” – це радісний настрій і навпаки – радісний настрій нагадує настрій під час святкування чогось. Тобто радість від перемоги – це нормальний емоційний прояв. Від перемоги він саме такий – радісний святковий. Тому не війна була святом, а цей день, коли Германія підписала капітуляцію – це свято. Хоча й і “со слезами на глазах”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close