Думка

“Як не зіткнешся з “ЄС”, так або танці на мертвих, або вижимання сльози за зразками 2014-го року!” Арестович жорстко розкритикував заклики Порошенка щодо Донбасу

Блогер Олексій Арестович прокоментував недавні заклики екс-президента Петра Порошенка щодо Донбасу. Свою думку громадський діяч висловив в соцмережі Facebook.

Відомо, що лідер партії “Європейська солідарність” Петро Порошенко запропонував створити фонд, який компенсував би українським військовим суми штрафів за вогонь у відповідь по окупантам на Донбасі.

У свою чергу Арестович різко розкритикував ініціативу екс-гаранта. На його думку, Порошенко провокує людей, підбурюючи їх до порушення прямого наказу військового командування.

“Народный депутат Порошенко Петр Алексеевич, заведомо зная (с высокой вероятностью), что нет никаких “…штрафов” за стрельбу в ответ:

– провоцирует общество;

– подбивает военнослужащих к нарушению приказа;

– создает условия для подрыва доверия к высшему военно-политическому руководству воюющей страны.

Незадолго до предложения создать фонд для компенсации, были пляски “ЕС” на имени сержанта Журавля – с присвоением ему звания Героя Украины, в чем отказал злой ОП. Как не столкнёшься с “ЕС”, так либо пляски на мертвых, либо выжимание слёзы по образцам 2014-го года, давно не актуальным ни политически, ни по-человечески. Какое там уголовное дело? 57-е?”, – написав блогер.

Рекомендуємо до перегляду: Мер Миколаєва заприсягається на Біблії, що не краде на ремонті вулиць

 

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора”.

Пряма мова Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Все добре залежить від кожного ! Творимо добро прямо зараз разом з Вами ! Дякуємо за увагу !

Показати більше
Back to top button