Політика

Відео. Петро Порошенко: “Він нікчема! Я прошу не згадуйте і не запам’ятовуйте це прізвище.”

На акції протесту “Руки геть від мови” яку організувала партія Європейська солідарність, виступив Петро Порошенко.

Виступ Порошенка тривав більше 13 хвилин. Свій виступ почав з того, що привітав своїх прихильників з днем ​​підписання декларації про державний суверенітет. Порошенко також звинуватив владу в спробі розколоти країну перед виборами.

“Мова це фундамент української державності. Наша команда п’ять років будувала фундамент української держави. Ми п’ять років виводили Україну зі стану мовної літургії”, – заявив Порошенко.

Він також згадав Максима Бужанського, автора законопроєкту 2362.

“Я чув про цього чоловіка, чи не чоловіка, який оголеним полюбляє фотографуватися, паном Бужанський, який думає, що це він підіймає цей прапор. Я прошу не згадуйте і не запам’ятовуйте це прізвище. Він нікчема”, – заявив Порошенко.

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці. Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Показати більше
Back to top button