Блоги

Відео. Нардеп Ірина Верещук на каналі ICTV звинуватила Петра Порошенка, ніби він у червні 2014 р. вітав Путіна з Днем Росії

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора” .

“Нардеп-служка Ірина Верещук в ефірі українського телеканалу звинуватила Петра Порошенка ніби він у червні 2014 р. вітав Путіна з Днем Росії. “Служку” зразу ж піймали – вона процитувала Пескова, прес-секретаря Путіна, саме він запустив цю брехню.

Насправді Порошенко тобі висловив протест проти введення в Україну російських військ. Знаєте, я не стверджуватиму, що Верещук, яка раніше заявила що Україні треба відмовитися від ідеї вступу до НАТО бо Росія проти, тепер спрацювала на користь Москви.

Варто подивитися програму «Гончаренко рулить» з Верещук, аби побачити – це особа не надто великого розуму. Так, московські тези в українському ефірі вона поширила. Але навряд чи додумалася до цього сама. Хто їй підказав? Медведчук? Чи може інші «служки»? А є різниця?” – питає у своєму блозі журналіст, блогер Дмитро “Калинчук” Вовнянко.

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально.
Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.
Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.
Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Теги
Показати більше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
error: Вміст захищено !!
Close