Блоги

Військовий експерт: Якщо Мінськ передасть Україні 28 «вагнерівців», Кремлю буде ой як несолодко

Буквально вчора президент Республіки Білорусь Олександр Лукашенко дав велике інтерв’ю українському журналісту Дмитру Гордону. Після розмови українець зазначив, що в ході діалогу, зокрема, обговорювалося питання про передачу Білоруссю Україні затриманих під Мінськом «вагнерівців», тих, які воювали на Донбасі.

Але вже сьогодні відомий військовий експерт по Близькому Сходу Анатолій Несміян, він же Ель Мюрид,  поставив під сумнів цю інформацію, озвучену Гордоном, адже ніяких офіційних заяв з цього приводу не було.

Так, в своєму повідомленні Мюрид пише: «Український журналіст Гордон повідомив, що Олександр Лукашенко в інтерв’ю з ним сказав про рішення передати затриманих співробітників ПВК Україні та Росії. З 33 заарештованих 28 брали участь в бойових діях на Донбасі. Правда, офіційної заяви з цього приводу немає, і все поки виглядає вкрай гіпотетично. На даний момент намір передати частину співробітників ПВК Україні – загроза, причому очевидно на чию адресу. Репутаційно передача в Україну навіть частини затриманих вдарить по Кремлю – сумнівів немає. На самих людей, безумовно, всім глибоко плювати ».

Також він додав: «Загострення відносин між Росією і Білоруссю розвивається досить динамічно. Пік цього загострення доведеться на деякий проміжок після 9 серпня, коли в самій Білорусії можна очікувати різкого погіршення ситуації після оголошення підсумків виборів. Поза всяким сумнівом, що буде оголошено про перемогу Лукашенка. А от все інше поки вкрай складно прогнозувати ».

Рекомендуємо до перегляду: Зеленський про Кучму

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці. Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close