Політика

Екснардеп: “Тут така прецікава історія намалювалася. Виявляється у 2009 році нардеп від «Слуги Народа» Олександр Юрченко був затриманий міліцією…”

Допис екснардепа Ігоря Мосійчука. Публікуємо без змін:

“Тут така прецікава історія намалювалася.

Виявляється нардеп від «Слуги Народа» Олександр Юрченко якого обгрунтовано підозрюють в отримані хабара за проведення законопроекта по твердим побутовим відходам в парламенті і який в ці хвилини зачинився у власному будинку куди не пускає детективів НАБУ та прокурорів САП, зоб уникнути вручення підозри, в 2009 році був затриманий Голосіївською міліцією в магазині «Каштан» за крадіжку чотирьох пляшок пива!

Чотирьох пляшок пива, Карл!
Дякуємо за нове лице, пане Володимир Зеленський!” – пише у своєму Фейсбук Мосійчук.

Більш детально про цю “цікаву” історію розповів Юрій Бутусов.

Рекомендуємо до перегляду: У Міністра культури Олександра Ткаченка невідомий кинув яйцем в вухо.

 

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора”.

Пряма мова Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Все добре залежить від кожного ! Творимо добро прямо зараз разом з Вами ! Дякуємо за увагу !

Показати більше
Back to top button